Prijelazi u drugi vrtić

Roditelji/skrbnici koji imaju upisano dijete/cu u Dječji vrtić "Bajka", a ne odgovara im po mjestu stanovanja, imaju mogućnost prijelaza djeteta/ce u drugi odgovarajući gradski dječji vrtić.
Zainteresirani roditelji/skrbnici pisanu Zamolbu o potrebi prijelaza djeteta/ce u drugi gradski dječji vrtić trebaju predati u razdoblju od 28. ožujka do 1. travnja 2022.godine u  tajništvo Dječjeg vrtića "Bajka" ili na e-mail adresu: pedagogdvbajka@gmail.com.

Komisija za upis djece rješavat će zamolbe roditelja/skrbnika u skladu s Pravilnikom o upisu djece i ostvarivanju prava i obveza korisnika usluga u Dječjem vrtiću "Bajka" i kriterijima za prednost pri upisu.

Dječji vrtić izvijestit će roditelje/skrbnike o rezultatima postupka prijelaza djece u gradskim dječjim vrtićima 11. travnja 2022. godine.

Dijete/ca kojem/ima je odobren prijelaz bit će ispisana iz starog dječjeg vrtića zaključno s 31. kolovoza 2022. godine, a upisano/a u novi dječji vrtić s početkom pedagoške godine 2022./2023. od 01. rujna 2022. godine.

Zamolba za prijelaz 2022-2023.

Obavijest za roditelje o mogućnosti prijelaza 2022-2023.

Obavijest o Programu prijelaza djece u gradskim djecjim vrticima 2022.