Upisi u DV Grada Zagreba za pedagošku godinu 2024./2025.

OBAVIJEST O POTPISIVANJU UGOVORA - KOLOVOZ 2024.

Poštovani roditelji/ skrbnici,

termini za potpis ugovora za svu novoupisanu djecu za pedagošku godinu 2024./2025. (za sve koji još nisu potpisali ugovor) su:

- 27.08.2024. (UTORAK) - 7:30 h - 14:00 h
- 28.08.2024. (SRIJEDA) - 11:00 h - 16:00 h

Ugovori se potpisuju na centralnom objektu, Zorkovačka 8.

Ugovor obavezno potpisuju oba roditelja djeteta. Na potpis ugovora nije potrebno doći s djetetom.

Roditelji ne mogu pristupiti potpisu ugovora ako nisu dostavili kompletiranu zdravstvenu dokumentaciju (potvrda o sistematskom pregledu djeteta, kopija zdravstvene iskaznice i kopija knjižice cijepljenja djeteta).
Prilikom potpisa ugovora potrebno je donijeti knjižicu cijepljenja djeteta na uvid.

Ukoliko imate, ponesite i dodatnu medicinsku dokumentaciju djeteta koja govori o posebnim medicinskim ili razvojnim potrebama djeteta.

Datum prvog dana prilagodbe dogovaramo prilikom potpisa ugovora.

DV Bajka
Zagreb, 20.08.2024.

Poštovani roditelji/skrbnici,

na navedenoj poveznici nalaze se KONAČNI REZULTATI UPISA djece rane i predškolske dobi u programe predškolskog odgoja i obrazovanja za pedagošku godinu 2024./2025.

KONAČNI REZULTATI UPISA

LISTA PREDNOSTI
(za neupisane)

INFORMACIJE O POTPISIVANJU UGOVORA

Datum prvog dana prilagodbe dogovaramo prilikom potpisa ugovora.

Za roditelje koji neće biti u mogućnosti prisustvovati potpisivanju ugovora u srpnju bit će organiziran naknadni termini u kolovozu, o čemu ćete biti pravovremeno obavješteni putem naših mrežnih stranica Vrtića.

Roditelji djece koji:
potpisuju opservacijske ugovore
- su korisnici prava na dopust za njegu djeteta s teškoćama razvoju
- imaju odobren prijelaz iz drugih gradskih vrtića
- su primljeni u Poseban program za djecu s poremećajima iz spektra autizma

bit će naknadno obavješteni o terminu potpisivanja ugovora krajem kolovoza, putem mrežnih stranica Vrtića.

Roditelji djece koji su upisali program predškole (tzv. "Mala škola") ne potpisuju ugovore u srpnju, već ćemo ih kontaktirati krajem rujna o terminu roditeljskog sastanka i početku programa.

Ako iz bilo kojeg razloga odustanete od upisa u vrtić molimo vas da nas o tome obavijestite  mailom.

Poštovani roditelji/skrbnici,

na navedenoj poveznici nalaze se REZULTATI UPISA  djece rane i predškolske dobi u programe predškolskog odgoja i obrazovanja za pedagošku godinu 2024./2025.

REZULTATI UPISA za pedagošku godinu 2024.-2025.

S poštovanjem,
Dječji vrtić "Bajka"
u Zagrebu, 19.06.2024.

OBAVIJESTI RODITELJIMA/SKRBINICMA:

1. CIJEPLJENJE

Poštovani roditelji,

uvjet za potpisivanje ugovora je cjepivo protiv ospica, zaušnjaka, rubeole i varičela (MMRV).

2. SASTANAK ZA RODITELJE NOVOUPISANE DJECE U 2024./2025. GODINI I POTPISIVANJE UGOVORA

Poštovani roditelji,

roditeljski sastanak za novoupisanu djecu u Dječji vrtić Bajka u pedagoškoj godini 2024./2025. održat će se dana 10.07.2024., u srijedu, s početkom u 16:30 sati na centralnom objektu, na lokaciji Zorkovačka 8.  Poslije sastanka roditelji će pristupiti potpisivanju ugovora.

3. PROGRAM ZA DJECU S POREMEĆAJEM IZ SPEKTRA AUTIZMA

Poštovani roditelji, prema dogovoru s inicijalnih razgovora, obavještavamo Vas da će se grupne procjene održati prema sljedećem rasporedu.

Raspored grupnih procjena

Četvrtak, 20.6. u 13h

Petak, 21.6. u 13h

Ime i prezime djeteta:

6HPQSP

JC4EOX

T30DF2

UDLZR6

SG8369

XNIEGO

OJ17AJ

12L8UL

B48B84

9JLC5Z

S poštovanjem,
Dječji vrtić "Bajka"
u Zagrebu, 19.06.2024.

Poštovani roditelji,

u nastavku se nalazi obavijest Gradskog ureda za obrazovanje, sport i mlade o upisima u dječje vrtiće Grada Zagreba za pedagošku godinu 2024./2025.

Obavijest o upisu u djecje vrtice za ped. godinu 2024.-2025_.pdf
Obavijest o upisu u program predškole  za ped. godinu 2024.-2025_.pdf

Plan upisa 2024.-2025_.pdf
Ponuda posebnih programa 2024.-2025. novo.pdf